Ubytování

Obecné informace k ubytování

K ubytování v našem penzionu slouží 2 – 6 lůžkové pokoje, rekonstruované před sezónou 2010. Čtyři z nich mají vlastní toaletu a umyvadlo. Ve dvou je pouze umyvadlo a WC a sprchu najdete na chodbě.

Obecné informace

Našim hostům nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v plně vybavených dvoulůžkových,   třílůžkových,čtyřlůžkových a šestilůžkových apartmánech s nejvyšším standardem a to přímo v srdci západní části NP Šumava. Penzion je otevřený po celý rok. V červenci, srpnu a během jarních prázdnin poskytujeme pouze  pobyty od 4 nocí. Při krátkodobém ubytování  (na jednu noc) připočítáváme 200,-Kč na osobu a noc, Silvestrovské pobyty je možné realizovat v termínu 26.12. – 1.1.Cena pobytu 1500,-Kč/osobu a noc.

V den nástupu je objekt připraven od 16:00 hodin.Příjezd je možný od 16:00 – 20:00 hodin. V den odjezdu je nutné objekt opustit do 10:00 hodin.

Časy příjezdů a odjezdů je možné upravit po předchozí dohodě (min. 1 den dopředu) dle našich možností.

Případné storno podmínky řešíme individuálně dle okolností a termínu kdy ke stornování pobytu dojde. Při zrušení rezervace méně než 14 dní před pobytem zálohu nevracíme.
V celé chalupě platí zákaz kouření. Přibalte si prosím přezůvky. Děkujeme

Pro prohlídku objektu navštivte stránky Google Map street view  a zadejte do vyhledávání “Penzion u  Lebedu” a projděte si celý objekt a okolí, odkaz :

Prohlídka street view