Ceník

 

Ceník ubytování+snídaně+večeře+parkování+WIFI :

Typ pokoje  Dospělý Děti 2-11 let
pokoje s umyvadlem 580,- 535,-
pokoje s toaletou 690,- 635,-
dvoupokojový s ložnicí a toaletou pro 4-5 osob 770,- 655,-
dvoupokojový s ložnicí a toaletou pro 2-3 osoby 770,- 655,-

–   pobyt s pejskem není možný . My s Vašimi  miláčky problémy nemáme, ale někteří hosté pejsky nemusí, nebo se jich bojí.

REZERVAČNÍ PODMÍNKY

Rezervace je platná po zaplacení zálohy ve výši 50% ceny pobytu, pokud není dohodnuto jinak. Prosíme o úhradu do 14 dnů od objednání.

OBECNÉ INFORMACE

Našim hostům nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v vybavených dvoulůžkových, třílůžkových a pětilůžkových apartmánech a to přímo v srdci NP Šumava. Penzion je otevřený po celý rok. V červenci, srpnu a během jarních prázdnin poskytujeme pouze celotýdenní pobyty.

Při krátkodobém ubytování  na jednu noc připočítáváme 200,-Kč na osobu a noc.

  Silvestrovské pobyty je možné realizovat v termínu 27.12. – 1.1. za cenu 1000,-Kč osobu/noc.Součástí ceny je půlnoční občerstvení a 1 láhev sektu

V den nástupu je objekt připraven od 16:00 hodin.
V den odjezdu je nutné objekt opustit do 10:00 hodin.
Časy příjezdů a odjezdů je možné upravit po předchozí dohodě (min. 1 den dopředu) dle našich možností.

Pro naše nejmenší hosty máme připravený dětský koutek.

Všichni naši hosté mají mimo vlastního ubytování v apartmánech k dispozici i společenskou místnost s dětským koutkem. Společenská místnost je vhodným místem pro posezení s přáteli a to bez narušení soukromí v apartmánech. K internetu se u nás lze připojit přes WI-FI. Parkoviště je pro naše hosty přímo u penzionu. Uskladnění kol, lyží a jiného sportovního náčiní je možné ve vyhrazeném uzamykatelném prostoru.

Případné storno podmínky řešíme individuálně dle okolností a termínu kdy ke stornování pobytu dojde. Při zrušení rezervace méně než 14 dní před pobytem zálohu nevracíme.

V celé chalupě platí zákaz kouření. Přibalte si prosím přezůvky. Děkujeme 🙂
LEGISLATIVA
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“