Ubytování

K ubytování v našem penzionu slouží 2 – 5 lůžkové pokoje, rekonstruované před sezónou 2010. Čtyři z nich mají vlastní toaletu a umyvadlo, ve dvou je pouze umyvadlo, a WC a sprchu najdete na chodbě.

OBECNÉ INFORMACE

Našim hostům nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v plně vybavených dvoulůžkových a čtyřlůžkových apartmánech s nejvyšším standardem a to přímo v srdci západní části NP Šumava. Penzion je otevřený po celý rok. V červenci, srpnu a během jarních prázdnin poskytujeme pouze celotýdenní pobyty. Při krátkodobém ubytování připočítáváme 200,-Kč na osobu a noc, Silvestrovské pobyty je možné realizovat v termínu 27.12. – 1.1.Cena pobytu 1000,-Kč/osobu a noc.

V den nástupu je objekt připraven od 16:00 hodin.
V den odjezdu je nutné objekt opustit do 10:00 hodin.
Časy příjezdů a odjezdů je možné upravit po předchozí dohodě (min. 1 den dopředu) dle našich možností.

Pro naše nejmenší hosty máme připravený dětský koutek, venkovní houpačky, skluzavku a trampolínu.

Všichni naši hosté mají mimo vlastního ubytování v apartmánech k dispozici i společenskou místnost s dětským koutkem. Společenská místnost je vhodným místem pro posezení s přáteli a to bez narušení soukromí v apartmánech. K internetu se u nás lze připojit přes WI-FI zdarma. Parkoviště je pro naše hosty přímo u penzionu. Uskladnění kol, lyží a jiného sportovního náčiní je možné ve vyhrazeném uzamykatelném prostoru.

Případné storno podmínky řešíme individálně dle okolností a termínu kdy ke stornování pobytu dojde. Při zrušení rezervace méně než 14 dní před pobytem zálohu nevracíme.
V celé chalupě platí zákaz kouření. Máme dřevěné a plovoucí podlahy. Přibalte si prosím přezůvky. Děkujeme 🙂

Pro prohlídku objektu navštivte stránky Google Map street view  a zadejte do vyhledávání „Penzion u  Lebedu“ a projděte si celý objekt a okolí, odkaz :

                                    https://goo.gl/maps/JeoHeUM7o1J2