Kam na výlet

Akce na červen viz text

Protože je okolní šumavská příroda protkána řadou krátkých i delších tras pro pěší i Šumavu si můžete prohlížet z řady rozhleden: nedalekého Javorníku, Poledníku, Svatoboru nebo nedávno postavené rozhledny na Sedle. Krásný a daleký výhled (za příznivých podmínek až na hrad Radyně u Plzně) oceníte i z hradu Kašperk. A když už mluvíme o hradech, mimo Kašperk, postavený králem Karlem IV. a zcela dominující krajině, zkuste navštívit také hrad a zámek Velhartice, Rabí, případně  trochu vzdálenější Klenovou. Dojet od nás můžete i na zámky Strakonice, Vimperk a Kratochvíle.

Bohatou historii šumavského regionu Vám přiblíží muzea v okolí: pivovarské, dřevěných hraček, motorek, šumavské muzeum, sušické muzeum s nádherným betlémem, šumavská info expozice a muzeum Šimona Adlera  s židovskou tematikou v Dobré Vodě.

Hlavním způsobem trávení volného času bude nejspíš turistika. Nemusíte se bát při svých výletech sbírat i houby, protože si je v našem penzionu můžete zpracovat a usušit.

Kromě toho Vám rádi zajistíme vyjížďky na koních, půjčení trekových a horských kol, raftů a bruslí. V okolí najdete dvě kvalitní bruslařské stezky a 2x i lanové centrum. V případě zájmu Vám zprostředkujeme prohlídku brusírny skla v nedaleké sklárně Annín. V zimě můžete vyrazit přímo od penzionu  do běžeckých tras v udržované délce cca 70 km, se sjezdovkami Vás uvítá nedaleký SKIareál Kašperky http://www.skikasperky.cz/a nový areál na Churáňově s dojezdem do 10 km.

Nacházíme se v průsečíku cyklotras asi 300 m od zlatokopecké stezky a 500 m od stezky strážců hranic, která je součástí 6ti naučných stezek s výchozím bodem v Kašperských Horách. Okolí je protkáno řadou štol  z doby těžby zlata a řadou linií bunkrů z 2.sv. války. Jedna z linií je 400m od penzionu. 

 

V blízkém i vzdálenějším okolí najdete  řadu přírodních zajímavostí, mimo jiné rozsáhlé slatě a bažiny na Kvildě, Tříjezerní slať nebo Třístoličník. Určitě na svých toulkách nevynechejte šumavská  jezera: Prášilské, Laka, Čertovo, Černé a Plešné. Nesmíme zapomenout také na údolí řeky Vydry, řeky Křemelná a Otava s možností pstruhového rybaření, Vchynicko-tetovský plavební kanál nebo Schwarzenberský kanál. Nedaleko najdete také chovné stádo amerických bizonů.

AKCE:

Kvantovou cestou k harmonii

 

Třídenní seminář s lektorkou Ywett Malou

Pobytový seminář Kvantovou cestou k harmonii je zaměřen na praktikování základních a pokročilejších technik kvantového unášení. Budeme procvičovat vstupování do kvantového pole  vědomím a léčení na všech úrovních lidské bytosti a 9 aspektech života. Zaměříme se na práci s kvantovým polem osob, zvířat, prostoru i věcí v něm a budeme se učit se spouštět léčení na úrovni buněk a DNA. Dotkneme se otázky ovlivňování blahobytu, peněž i majetku, jehož nedostatek pramení ze špatně pochopené interpretace koloběhu energie, tedy i peněz a zaopatření.

Další náplní pobytového semináře bude mj. přednáška o fyzioskeneru hlavy a obličeje – nabyté vědomosti pak budeme prakticky procvičovat (zrcátka). Budeme provádět nácvik práce s virgulemi a harmonizaci prostoru. Dále se budeme učit a praktikovat masáže ve dvojicích v kvantovém vědomí.  Proběhne také nauka zpěvu tři nejstarších duchovních manter. Samozřejmě nebudou chybět vycházky do krásné šumavské přírody…

Termín konán:  1.6. až 3.6.2018

  • Začínáme v pátek 16:00 ( prezentace od 15:00 hodin, končíme v neděli ve 12:00 hodin)

Místo konání:

Cena: 3 500,- Kč

V ceně je zahrnuto kurzovné, ubytování ve 2,3,4 – lůžkových pokojích, stravování (polopenze , vegetariánská strava). Možnost ubytování  i před seminářem a po semináři.

Co vzít s sebou: psaní potřeby a blok na poznámky, pohodlné oblečení (přírodní materiály – tepláky, trika, mikiny,…) sportovní obuv, karimatka (pro větší pohodlí si můžete vzít deku a polštářek), zrcátka, olej na masáž, čajové svíčky.

Rezervace míst:

email: harmonievnas@post.cz, ubytovani@penzionulebedu.cz

tel: 606 293 355, 731 510 748

Zájemce prosím o včasné přihlášení, počet míst omezen.